Skip Navigation
 


obrazek

obrazek

obrazek

Jak zabijamy polskie rzeki

(kliknij aby pobrać prezentację)

Aktualności

Stowarzyszenie Krakowski Klub Głowatka zaprasza

W imieniu Krakowskiego Klubu Głowatka zapraszam na wyjątkową wędkarską trzydniową 21-23 września, imprezę nad Dunajcem pod Trzema Koronami.
Będą to połączone obchody XX lecia Klubu Głowatka, XIX Międzynarodowy Puchar Głowatki oraz II Międzynarodowe Hucho Sympozjum, w którym będą uczestniczyć najwybitniejsi naukowcy z 20 krajów zajmujący się głowacicą. Od 25 lat jest to najwieksze tego typu sympozjum na Świecie. Klub Głowatka ma zaszczyt być współorganizatorem spotkania.
W cenie 350 zł od osoby zapewniamy:
- dwa noclegi oraz wyżywienie w superkomfortowym pięknie położonym nad Dunajcem hotelu Nad Przełomem w Sromowcach Niżnych.
- darmowe łowienie na OS Dunajec w sobotę i niedzielę podczas trwania Pucharu Głowatki
- w piątek odbędzie się góralska watra na której będziemy gościć uczestników Hucho Sympozjum oraz wielu przyjaciół i członków klubu z zagranicy. Na scenie wystąpią regionalne zespoły dziecięce oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Łopusznej. Będzie można spróbować przygotowanych przez gospodynie potrawy ze Spisza, Podhala i Pienin.
Znakomita hotelowa kuchnia zaserwuje nam prosiaki pieczone, szynki w kapuście, pierogi, gulasze szynki, kiszki itp.
- w sobotę rano certyfikowany instruktor FFF Piotr Talma pokaże nam jak prawidłowo posługiwać się muchówką. Będzie można skorygować własne błędy i poznać nowe techniki rzutowe.
- również w sobotę będzie można spotkać się z Jerzym Biedrzyckim twórcą programu Taaaka Ryba
- Piotr Piskorski znakomity wędkarz i współwłaściciel firmy Salmo opowie nam o firmie oraz zaprezentuje techniki łowienia woblerami .
- w sobotę wieczorem odbędzie się licytacja sprzętu wędkarskiego z której całkowity dochód przeznaczymy na zarybianie, nie tylko głowacicą. W tym roku 21 lipca zakupiliśmy 30 szt. trzyletnich głowacic oraz 3000 szt. dwuletnich lipieni z których 2000 szt. wpuściliśmy do Dunajca na odcinku sromowieckim natomiast 1000 szt. na OS Dunajec.
- firma Flyhouse zaprezentuje nam sprzęt min. firm Orvis, Scierra, Thomas&Thomas, Patagonia, Abel. Będzie można wypróbować wędki bezpośrednio nad wodą . Jest to wyjątkowa okazja.
- swoje muszki oraz sposoby wiązania zaprezentują nam Antoni Bogdan, który zaopatruje w muchy naszą kadrę oraz Jaromir Malek, jeden z najlepszych wiązaczy z Czech.
- Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek i koszulkę z nadrukiem.
Zapewniamy znakomitą atmosferę. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat, które należy kierować na klubowe konto : BGŻ SA O/Kraków nr 57 2030 0045 1110 0000 0208 8750
Więcej informacji na: "www.hucho-hucho.org"

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam
Wojciech Łopatka
V-ce Prezes KKG


 
 
« powrót|drukuj|powiadom znajomego