Skip Navigation
 


obrazek

obrazek

obrazek

Jak zabijamy polskie rzeki

(kliknij aby pobrać prezentację)

Aktualności

I po warsztatach....

Krótko po 9-ej rano, w sobotę 26.01.2013 w siedzibie ZO PZW Nowy Sącz pojawili się pierwsi uczestnicy. Chwilkę potrwało rozłożenie benchy przywiezionych przez Andrzeja Kłosowskiego. Jeszcze tylko ciepła herbata, kawa i zaczęliśmy. Choć tak naprawdę wcześniej zaczął wiązanie nasz „narybek”, który po prostu już nie mógł się doczekać. Wielkim zainteresowaniem dzieci cieszyło się kręcenie plecionki przez Antoniego Bogdana, połączone z liczeniem nóżek w nimfie. Oczywiście chwile potem wszyscy już chcieli kręcić takie muszki. Spod ręki małych muszkarzy wychodziły piękne, fantazyjne nimfy, bajecznie kolorowe mokre muszki, dając dużo radości ich twórcom.
Z biegiem czasu grupki skupione wokół Kuby Chruszczewskiego i Antka Bogdana rosły, a nasi mistrzowie wyczerpująco tłumaczyli, wiązali i doradzali.
Przez warsztaty przewinęło się ok. dwudziestu osób. Wydaje się ,że każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Były plecionki, mokre ze skrzydełkami, jeżynki z CDC, soft hackle. Była tez niespodzianka. KPD otrzymał od Antoniego Bogdana pudełko z muszkami z przeznaczeniem na aukcje, z której uzyskane pieniądze przeznaczymy na zakup lipieni dla Dunajca. Jego zawartość wzbogaciła się o nimfy i streamery podarowane przez Ryszarda Leśniaka i Wacława Samodera.
Panowie, dziękujemy !

Wodom cześć!

"FOTORELACJA "

 
 
« powrót|drukuj|powiadom znajomego