Jak zabijamy polskie rzeki

(kliknij aby pobrać prezentację)

Aktualności

I PUCHAR JANOSIKA - Czarny Dunajec

Przy akompaniamencie szumu górskiej rzeki Czarnego Dunajca , zapachu budzącej się do życia wiosny i pięknego krajobrazu zaśnieżonych Tatr, w niedzielę 30 marca 2008 roku, rozegrane zostały I wędkarskie zawody muchowe o Puchar Janosika. Koledzy z wędkarskiego koła PZW w Czarnym Dunajcu, zorganizowali wspaniałą imprezę, na którą przyjechało wielu wyśmienitych Mistrzów i miłośników wędkarstwa muchowego. Góralski kapelusz i janosikowa ciupaga przekazana została w godne ręce doświadczonego Mistrza wędkarstwa muchowego Pana Zbigniewa Zasadzkiego.
W zawodach startowało 41 zawodników oraz 7 juniorów. Złowiono 31 pstrągów potokowych w przedziale 25-39cm (16 powyżej 30cm).
W kategorii juniorów wygrał Krystian Ścisłowicz. Natomiast w kategorii seniorów:
I. Zbigniew Zasadzki, II. Stanisław Drobny, III.Daniel Urbaniak, a IV-ty po Janosiku został nasz klubowy Kolega Krzysztof Czyż :-) .
Najdłuższa rybę- 39cm złowił Bolesław Kolasa.
Wyniki drużynowe: I.Kraków Kleparz, II .Koło Jordanów, III .Koło Nowy Targ nr16 2 drużyna.
Klub Przyjaciół Dunajca serdecznie gratuluje zwycięzcom, a organizatorom tej sympatycznej imprezy bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i zaproszenie .
Oczywiście szczególne słowa podziękowania należą się sponsorom, którzy zadbali o godną oprawę i kulinarne zaplecze imprezy, a byli to Pan Bogdan Janas i firma Steskal.
Zobacz więcej: Galeria zdjęć