Stan wody na Dunajcu i warunki połowu

Stan wody na Dunajcu i warunki połowu

Postprzez genius22 » Wt maja 13, 2014 5:54 am

Witam. Być może nie jest to odpowiednie miejsce na zwrócenie się z tą kwestią, ale mam pytanie do administratorów strony oraz kolegów koleżanek wędkarzy. Czy jest możliwość by gdzieś zamieszczać codzienne informacje o stanie wody na Dunajcu i warunkach łowienia. Chodzi o to że wybierając się nad Dunajce nie zawsze można uchwycić dobry moment co do koloru wody i jej poziomu, często dłuuuuga wyprawa kończy się niepocieszeniem. Wiem że, czasem są podawane informacje i zdjęcia na stronie Os Dunajec, oraz można zadzwonić na zaporę w Czorsztynie celem uzyskania informacji o wielkości odpływu. Jednak informacje na OS Dunajec nie są podawane codziennie, a warunki na Dunajcu potrafią się zmieniać z dnia na dzień. Pozdrawiam
genius22

Re: Stan wody na Dunajcu i warunki połowu

Postprzez Jacek Płachecki » Wt maja 13, 2014 3:07 pm

Nie mieszkam nad Dunajcem ale paru naszych kolegów codziennie bywa nad rzeką i najlepiej będzie bezpośrednio zadzwonić. Marzy nam się umieszczenie kamerki, przez którą można by było obserwować poziom i czystość Dunajca, no ale to wymaga trochę dobrej woli ze strony gospodarza terenu lub ludzi mieszkających blisko łowiska, nie wspominając o ponoszeniu jakichś kosztów. Proszę o przesłanie do mnie swojego adresu e-mail, to przekażę numery telefonów do najlepszego źródła . mój adres: plachecki@op.pl

pozdrawiam
jp
Pozdrawiam
jp
Jacek Płachecki
Site Admin

Powrót do OS DUNAJEC