23.05.2012

23.05.2012

Postprzez Waldemar Wolski » Cz maja 24, 2012 6:49 am

We wtorek wieczór dzwoni Roman i opowiada jak połowił na suchą. Nie wytrzymałem. Chocby nie wiem co, muszę pojechać. Co prawda w Sączu cos polało, ale co tam. Muszę posuszyć i juz. Po 17-ej parkuję auto i się przebieram. Jeszcze krótka rozmowa z wędkarzmi, którzy właśnie sie pakowali i do wody. Niestety, czysta juz nie jest.Z drugiej strony gdzies tak od ud widzę buty. Poza tym, spotkani wcześniej koledzy połowili. Wędka do suchej gotowa. Pierwsze rzuty i od razu rybka - i to by było wszystko :x Zmiana wędki, tym razem mokra. Troche lepiej, jeden ok. 40 i znowu cisza. Znowu zmiana. Tym razem szybko tonący sznur i dwie pijawki: czarna i biała. Zaczęło się super,dwa rzuty i +40 w podbieraku. Piękny, na bokach przebija z lekka niebieski kolorek. Potem co parę rzutów ryba- OS-owy standard pomiędzu 30-37 cm. Po wycholowaniu n-tej ryby myslę sobie - przecież miałem posuszyć, a co robię??. Znowu zmiana wędki. I to było chyba jakieś przeczucie. Ledwo wszedłem z powrotem do wody. Wszędzie oczka. Gwałtowniejsze wyjścia odbijały sie echem od muru. W zasadzie stałem w miejscu, tylko wybierałem sobie ryby. Oj, troszkę się wędunia napracowała :) Jednak po tym, jak kolejny pstragal przy odczepianiu wbił mi muche w kciuk, stwierdziłem,że na dzisiaj dość. Schodziłem z wody w wielkim usmiechem
:animals-fishgreen: :animals-fishgreen: :animals-fishgreen:
Waldemar Wolski

Re: 23.05.2012

Postprzez Jacek Płachecki » Cz maja 24, 2012 9:35 am

Całe szczęście, że ten OS funkcjonuje , bo na innych odcinkach rzeki odnosi się wrażenie, że wszystkie "duże ryby" :text-+1: zostały dawno zjedzone :techie-eatcursor:
Pozdrawiam
jp
Jacek Płachecki
Site Admin

Postprzez filllips » Cz maja 24, 2012 3:51 pm

Na innych odcinkach ryby niestety nie miały szans by urosnąć :cry:
filllips

Postprzez Bertus » Pt maja 25, 2012 7:12 am

Jak ja wam zazdroszczę że macie taką Rzekę pod nosem.Ja żeby złowić coś powyżej 30cm muszę jechać 60km.
Bertus

Powrót do OS DUNAJEC